| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-5 sections |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| chi tiết đóng gói | Tùy chọn gói: Bao bì & Vận chuyển tiêu chuẩn: Pallet có màng nhựa |
| Sử dụng | thanh kelly lồng vào nhau |
|---|---|
| Product name | Drive section |
| Max Drilling depth | 30m-100m |
| Max Diammeter | 4700mm |
| Lock Type | interlocking |
| Name | BFZ80 |
|---|---|
| Tip Material | Alloy steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Độ cứng | 42hrd |
| Teeth | Bullet teeth/rock bits, sand bits, roller bits, hobs, pilot bits |
| Tên sản phẩm | Loại kết hợp Kelly Bar OD440/3/13M |
|---|---|
| Element | 4 |
| Drilling depth | 32m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Ứng dụng | Viên sơn nền lớn cỡ nòng |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | IMT Full Interlock Kelly Bar AF300Used For Drilling Rig OEM interlock column |
| Số của các phần | 3/4/5 |
| chi tiết đóng gói | khách hàng |
| Name | Chain assembly |
|---|---|
| Mẹo vật liệu | 40Mn |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Hardness | Max 1000Mpa |
| Type | pc120 |
| tên | Động cơ |
|---|---|
| Material | cast iron |
| Ứng dụng | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane các giàn khoan Kelly Bar |
| Hardness | hard |
| Áp lực làm việc | 0-1000 MPA) |
| Condition | New |
|---|---|
| Ứng dụng | Làm việc với máy khoan xoay |
| Hàng hiệu | JTHL |
| Quality | Reliable Highest |
| Áp lực từ | Lồng vào nhau, ma sát, kết hợp |
| tên | Động cơ rexroth |
|---|---|
| Material | cast iron |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Độ cứng | Cứng |
| Working pressure | 0-1000(mpa) |
| tên | Động cơ rexroth |
|---|---|
| Vật liệu | gang thép |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Hardness | hard |
| Working pressure | 0-1000(mpa) |