| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Material | 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | Pulley wheel piling rig bore hole rotary drilling rig construction machine spares upper mast |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Material | 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
| Màu sắc | tùy chỉnh |
| Dịch vụ sau bán hàng | Hỗ trợ kỹ thuật video, hỗ trợ trực tuyến, các kỹ sư có sẵn cho máy móc dịch vụ ở nước ngoài, dịch vụ |
| Name | Key board for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig rotary head accessories |
| Tên | Giàn đóng cọc đã qua sử dụng |
|---|---|
| Độ sâu khoan | 58000 (MM) |
| Trọng lượng | 78T |
| Loại máy | SR80C |
| Lợi thế | Chất lượng cao và giá xuất xưởng |
| Application | Foundation Drilling Hole Equipment |
|---|---|
| Động cơ | Vị Chai |
| Max Drilling Depth | 62M |
| Max Drilling Diammeter | 1500mm |
| Brand | Zoomlion |
| Loại | Thùng cốt lõi |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | Yellow |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Type | Rock bucket |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | orange |
| OEM | Có sẵn |
| Oem/odm | Welcome |
| Type | Rock bucket |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | black |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Vật liệu | gang thép |
|---|---|
| application | machinery |
| Áp suất định mức | 31,5MPa |
| Oem | available |
| lớp ứng dụng | Đất, Đất, Đá, Đất sét, Bùn, v.v. |
| Type | Rock auger |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Màu sắc | Màu đen |
| OEM | Có sẵn |
| Oem/odm | Welcome |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Tên sản phẩm | máy khoan thẳng |
| Độ sâu khoan tối đa | 70m |
| đường kính ngoài | 1600mm |
| Teeth Number | 6 |