| Type | Drill auger |
|---|---|
| Package | pcs |
| Number of pieces | 1 |
| Vật liệu | thép carbon chất lượng cao |
| Color | customized |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| bu lông | 12 |
| Length | 6m |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Tên sản phẩm | Bộ phận máy móc xây dựng Máy khoan vách đơn cọc cọc khoan nhồi cọc khoan nhồi móng |
| Vật liệu | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| Bolts | 10 |
| Length | 5m |
| brand | soilmec , teg , zoomlion, xcmg |
|---|---|
| drill depth | 20-100m |
| Điều kiện | Được sử dụng |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Dịch vụ sau bán hàng | Kỹ sư sẵn sàng phục vụ máy móc ở nước ngoài Hỗ trợ kỹ thuật video Hỗ trợ trực tuyến |
| Kích thước | Kích thước tùy chỉnh |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Vật liệu | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| Bolts | 8-16 |
| Chiều dài | 1-6m |
| Type | Rock Drilling Bucket |
|---|---|
| Use | Rock Drilling Hole |
| Material | Q345B |
| Loại máy | Thiết bị khoan |
| Chứng nhận | ISO9001 |
| Type | Drill TOOLS |
|---|---|
| Vật liệu | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| Màu sắc | bất kỳ màu nào khác |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Loại | mũi khoan |
|---|---|
| Package | SET |
| Số lượng các mảnh | 1 |
| Material | Q345B |
| Màu sắc | bất kỳ màu nào khác |
| Name | Used piling rig |
|---|---|
| Drilling depth | 57.5 |
| Weight | 55T |
| Machine type | 158H |
| Advantage | High quality and factory prices |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Material | Alloy steel |
| keyword | double wall casing series |
| chi tiết đóng gói | khách hàng |